Okul Denetimi

Kaymakam Ahmet Günaydın, Belediye Başkanı Recep Çebi ve Milli Eğitim Müdürü Mehmet Rıza Keskinsoy ilçede bulunan okulları ziyaret etti.

Okul Denetimi
Okul Denetimi Seyfullah Aksoy
Bu içerik 1429 kez okundu.
Anaokulu ve liseleri ziyaret eden heyet okul müdürlerinden verilen eğitim sistemi hakkında bilgi aldı. Aynı zamanda okul içerisinde sınıfları ve çalışma alanları incelenerek eksikler not alındı. Araklı'da eğitime oldukça önem veriliyor. Eğitim seviyesinin en üst seviyeye çıkarılması hedef ediniyor.
Belediye Başkanı Recep Çebi konuyla ilgili yaptığı açıklamada; ''Bugün Kaymakamımız Ahmet Günaydın ve Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Rıza Keskinsoy ile birlikte anaokullarını ve liseleri ziyaret ettik. Eğitim alanında ilçemizde hiç bir eksiğin olmamasını istiyoruz. Anaokuluna giden miniklere son derece kaliteli şartlarda eğitim veriliyor. Eğitim anlamında karşılaştığımız tablodan memnun kaldık. Fiziki yapılarda bazı eksikleri olan okulların onarımı ve tadilatı için çalışmaları başlattık. Araklı'da eğitim kalitesini en üst düzeye çıkartmak hedefimiz.'' ifadelerine yer verdi.
 
 
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Seyfi Çınar     2017-12-29 Hayırlı olsun, İnșallah vatan sever özüne bağlı iyi nesiller yetiștirirler, eğitim eğitim eğitim, Türkiye Cumhuriyeti'nin en çok ihtiyacı olan șey.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Araklı'nın 100. Kurtuluş Günü
Araklı'nın 100. Kurtuluş Günü
Arsin Osb'den İstihdam İçin İşbirliği Ziyaretleri
Arsin Osb'den İstihdam İçin İşbirliği Ziyaretleri