Aksa'dan Araklı’ya yeni hizmet binası

Araklı’daki 49 bin aboneye hizmet veren AKSA Çoruh Elektrik’in Araklı müşteri hizmet merkezi yeni adresine taşındı.

Aksa'dan Araklı’ya yeni hizmet binası
Aksa'dan Araklı’ya yeni hizmet binası Seyfullah Aksoy
Bu içerik 6314 kez okundu.

Araklılı vatandaşlar, daha merkezi bir konumda olan yeni müşteri hizmet merkezinde, hızlı, kaliteli ve zahmetsiz şekilde hizmet almaya devam edecek.

49 BİN ABONEYE HİZMET VERECEK

Türkiye’nin en büyük enerji şirketlerinden biri olan Aksa Çoruh Elektrik’in Trabzon/Araklı Müşteri Hizmet Merkezi, Merkez Mahallesi’ndeki yeni adresine taşındı. Aksa Çoruh Elektrik, vatandaşların çok daha rahat ulaşabileceği yeni merkezde Araklılı abonelerin hayatını kolaylaştırmaya devam edecek. 49 binin üzerinde nüfusa sahip olan Trabzon’un Araklı ilçesinde yeni müşteri hizmet merkezinde vatandaşlarına kolay ve zahmetsiz abonelik hizmetlerinden, ücretsiz tahsilat işlemlerine ve müşteri taleplerine kadar birçok hizmeti bir arada sunacak olan Aksa Çoruh Elektrik, diğer 51 müşteri hizmet merkezinde olduğu gibi burada da müşterilerine fayda sağlayacak ve müşteri memnuniyetini ön planda tutacak.

GÜNEBAKIŞ GAZETESİ

AKSA Çoruh Elektrik
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Cemil Öztürk     2020-01-29 Bu Aksa elektrigin araklida en iyi yaptığı hizmet fatura yazma zamanı gelince tam gününde yazıyor yazılan fatura gününden geçmiş özenmemişse tam zamanında kesiyorlar.Bunlarin başka bir halt yaptığı falan yok .cikin dere köylerimize yeşil köye çıkın bunlarmi hizmet ediyor.yan yatan direkler rüzgardan kesilen açık teller 1 senedir bunlarla mücadele ediyorum Epdk işin içinde sürekli sikayet yazisma sonuc hala yok.allahtan yapmiyacaz demiyorlar diyemıyorlar. Özel firma tüketici haklarina aykırı .
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koranavirüs (Kovid-19) Testi Yapılmak İstenen Kadın Hastaneden Kaçtı
Koranavirüs (Kovid-19) Testi Yapılmak İstenen Kadın Hastaneden Kaçtı
Askerlik hatırası tankı dükkanında sergiliyor
Askerlik hatırası tankı dükkanında sergiliyor