ARAKLI HABER | Trabzon Araklı'nın İlk ve Tek Haber Sitesi
HV
10 AĞUSTOS Çarşamba 01:09
Advert

Dr. Coşkun Çebi Veda Etti

Araklı'nın sevilen simalarından Aile Hekimi Dr. Coşkun Çebi İstanbul Pendik Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı olarak atandı.

SAĞLIK
Giriş Tarihi : 04-01-2020 17:59   Güncelleme : 04-01-2020 17:59
Dr. Coşkun Çebi Veda Etti

Yıllarca Araklı’da Doktorluk yapan Aile Hekimi Dr. Coşkun Çebi İstanbul Pendik Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı olarak atandı.
Araklı ve Sürmene’nin sevilen Doktoru Coşkun Çebi için Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi ve Araklı'nın bir veda yemeği vererek sevilen Araklı'nın sevilen Doktoruna Araklı'nın ileri gelenleri ile birlikte veda etti. Araklı İlçesinde Aile Hekimi olarak görev yapan Doktor Coşkun Çebi’nin veda programına Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi ,Ak Parti İlçe Başkanı Şaban Bıyık, Belediye Başkan Yardımcısı Burhan Akyıldız, Şoförler Odası Başkanı Coşkun Kınalıoğlu, Araklı 1961 Spor Kulübü Başkanı Yusuf Çebi ve meclis üyeleri birlikte katıldı. Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi veda Programında yaptığı konuşmada ; Dr. Coşkun Çebi beye ilçemizde yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ediyor, yeni görev yeri olan İstanbul Pendik Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcılığında kendilerine üstün başarılar diliyorum. Allah muvaffakiyetler versin.

 

Seyfullah AksoySeyfullah Aksoy

ÇOK OKUNANLAR