ARAKLI HABER | Trabzon Araklı'nın İlk ve Tek Haber Sitesi
HV
26 MAYIS Perşembe 01:11
Advert

Başkan Çebi; ”Hayde Araklı! Bir Daha Yeniden”

Cumhur İttifakı Ak Parti Araklı Belediye Başkan Adayı Recep Çebi, Ak Parti İlçe Başkanı Şaban Bıyık, MHP İlçe Başkanı Mustafa Harbi, Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Eğitimi Daire Başkanı, Dünya Şampiyonu Selçuk Çebi, ilçe teşkilatları ve belediye meclis üyesi adayları ile birlikte esnaf ve vatandaşlarla hasbıhal oldular.

AK PARTİ
Giriş Tarihi : 29-03-2019 21:04   Güncelleme : 29-03-2019 21:04
Başkan Çebi; ”Hayde Araklı! Bir Daha Yeniden”

Başkan Çebi on yıl süresince kendilerine güvenen, beraber hizmet kervanında yürüyen vatandaşların gösterdiği güveni boşa çıkarmadıklarını anlattı.

Başkan Çebi konuşmalarına şu şekilde devam etti;

”31 Mart’ta çok önemli bir seçim olacağını biliyoruz. Her arkadaşımız bu seçimin önemini biliyor. Hizmet üretmek, eserler ortaya koymak AK Parti’nin işi. Bu hizmet ve eserleri üretecek kadrolarla birlikte hareket ediyoruz. Belediye olarak bizler de Araklı’da on yıl önce değişimin, gelişim ve dönüşümün başını çektik. Temel belediyecilik hizmetleri bir yana, şehrimizde turizm, tarım, hayvancılık, eğitim, kültür, sanat, spor gibi hemen her alana yoğunlaştık. On yılda hayallerimizi gerçeğe dönüştürdük. Elli mahallemizde çalışmalar gerçekleştirdik. On yıldır gece gündüz demeden çalıştığımız gibi yolumuza emin adımlarla devam etmek istiyoruz. Araklı’mızı geleceğe hazırlıyoruz.”

Sahile Barbeküler Yerleştirildi

Sahil projesi kapsamında yapılan yeni sosyal tesisin bulunduğu alana Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi’nin talimatlarıyla beton barbeküler yerleştirildi.
Daha öncesinde yerleştirilen kamelyaların yanına beton barbeküler koyularak vatandaşların daha rahat bir şekilde mangal ve piknik yapmaları sağlanmış oldu. Ayrıca alanda ağaçlandırma çalışmaları da gerçekleştirildi.
Burada Osmanlı mimarisi ile yapılan sosyal tesisin inşası halen devam ediyor.
Seyfullah AksoySeyfullah Aksoy