Kategorilenmemiş
Giriş Tarihi : 28-03-2019 19:15   Güncelleme : 28-03-2019 21:15

Şadırvan Açılışı Tuvalet Açılışı Oldu!

Başkan Recep Çebi’nin Karşıyaka Mahallesinde açılışını yaptığı şadırvanın fotoğrafını Oda Tv ve Sözcü gibi muhalif haber siteleri alaya alarak ‘Tuvalet Açtılar’ şeklinde kara propaganda yapması ilçede tepkiye yol açtı.

Şadırvan Açılışı Tuvalet Açılışı Oldu!

ARAKLI BELEDİYESİ'NDEN KONU İLE ALAKALI AÇIKLAMA GELDİ
Açıklamada ‘Trabzon’un Araklı ilçesi Karşıyaka mahallesinde geçtiğimiz günlerde Ak Parti İlçe Başkanı ve Belediye Başkanı Recep Çebi tarafından açılışı yapılan şadırvan bazı haber kanallarınca eleştirildi. Bu eleştirilere, Karşıyaka mahallesi sakinleri ve muhtarı Abdurrahman Balçın sert tepki gösterdi’ denildi.

KARA PROPAGANDA YAPILAN HABER ŞÖYLE:

Trabzon'un Araklı ilçesinin AKP'li Belediye Başkanı ve ilçe başkanının birlikte yaptıkları tuvalet açılışı, sosyal medyada günün konusu oldu. Birçok vatandaş yapılan açılışı eleştirdi.31 Mart seçimlerine günler kala belediye başkan adaylarının çalışmaları da son hızla devam ediyor. Tekrar aday gösterilen belediye başkanları da fırsat buldukça açılışlar yaparak seçmenlerinin karşısına çıkıyor.

TUVALETİ AÇTILAR
Trabzon Araklı’ının AKP’li Belediye Başkanı Recep Çebi ve AKP İlçe Başkanı Şaban Bıyık’ın birlikte yaptıkları açılış ise sosyal medyada olay oldu. Çebi ve Bıyık ilçede yeni yapılan umumi tuvaleti birlikte açarak hizmete sundu.

SOSYAL MEDYADA ALAY KONUSU OLDU
Sosyal medya hesaplarından paylaşılan fotoğrafların altına çok sayıda vatandaş yorum yaparak eleştiri yağmuruna tuttu.Vatandaşların açılışa ilişkin fotoğraflara “Yapımı sır gibi saklanan yerli ve milli tuvalet yapmışlar”, “Kemal Sunal filmine döndü ülke güleriz ağlanacak halimize” gibi yorumlar yaptıkları gözlendi.