GÜNCEL
Giriş Tarihi : 27-04-2017 11:09   Güncelleme : 27-08-2019 12:17

İstanbul’daki Öğrenciler Trabzonspor Formalarını Aldı

İstanbul Araklılılar Derneği İstanbul dışında olan üniversite öğrencilerinden sonra, burada ikamet eden öğrencilere formalarını Sultangazi’de dernek merkezinde teslim etti.

İstanbul’daki Öğrenciler Trabzonspor Formalarını Aldı

 

Tören İstanbul Araklılılar Derneği Başkanı Yüksel Özyurt’un konuşmasıyla başladı.

Özyurt “Bizim öğrencilere karşı biraz zaafımız var. Trabzon dışında yaşayan öğrencilerimizin Trabzonspor’u desteklemesi için ne yapabiliriz dedik. Yapacaklarımız ile onları Trabzonspor’a yönlendirmek için forma ile başladık. Bundan sonra üniversitelerde dönem birincisi olan arkadaşlarımızı Trabzon’a maça göndereceğiz. Takdir alan ortaokul ve lise öğrencilerimize de dönem sonunda forma hediye edeceğiz. Türkiye’nin neresinde olursak olalım bizim vazgeçilmezimiz Trabzonspor dur. Bir ziyaretimde İsveç’de bize her yer Trabzon yazısını görmüştüm. Facebook sayfamızda değişik illerden binlerce mesaj geldiğini gördüm. Birçok üniversite öğrencisi formalarını almış giymiş sayfamızda paylaşmışlar. Bu akşam buraya formalarını almaya gelen arkadaşlarıma teşekkür ediyor, iyi eğlenceler diliyorum” dedi.

Yöresel sanatçımız Ahmet Taşkın’ın davetlileri coşturan ankara konseriyle devam eden etkinlik, proğram sonunda forma dağıtımıyla sona erdi.


Tek Rumeli Tv tarafından kayıt altına alınan forma dağıtım töreni sonunda, televizyon başkan Yüksel Özyurt ve dernek yönetim kurulu üyesi Mehmet Öztürk ile röportaj yaptı.

 

Seyfullah Aksoy/Araklı Haber/ 26.04.2017

ankara

Beypazarı mutlu son