Şehit Mezarına Saygısızlık Haberi İnfial Yarattı

Araklı’nın Değirmencik Mahallesi Ayvazlı Mevkiinde şehit mezarı olduğu iddia edilen bir kabrın talan edilmesi Araklı’da infiale neden oldu.

Şehit Mezarına Saygısızlık Haberi İnfial Yarattı
Şehit Mezarına Saygısızlık Haberi İnfial Yarattı Seyfullah Aksoy
Bu içerik 5870 kez okundu.

 

Değirmencik Mahallesin’deki  mezar, halk arasındaki söylentiye göre 1. Dünya Savaşı yıllarında vatan toprağa düşmüş bir şehidimize ait. Mahalle halkı bu konuyu o kadar benimsemiş ki, kendi yakınları gibi ona özel bir mezar yaptırmış. Korumuş ve gelen geçen dualarını eksik eylememiş.

Geçtiğimiz günlerde, define arayıcıları veya başka birileri mezarı kazarak harabeye dönüştürmüşler. Bu haber yerel basında yer alınca, bugünlerde Afrin harekatı nedeniyle verdiğimiz şehitlerimizin hassasiyetiyle şehit mezarına yapılan bu saygısızlık ilçede infiale neden oldu.

Araklı Kaymakamı Ahmet Günaydın, Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi ve Değirmencik Mahallesi Muhtarı Tuncay Koçaslan mezarın bulunduğu yere giderek olayı yerinde tespit ettiler. Muhtar Koçaslan mezarın resmi kayıtlara girmesi ve onarılması için Araklı Kaymakamlığına başvuru yaptı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Samsun-Sarp Demir Yolu çağrısı
Samsun-Sarp Demir Yolu çağrısı
Taşönü Çöp Tesisinin Yapımı Bu Ay Başlıyor
Taşönü Çöp Tesisinin Yapımı Bu Ay Başlıyor