Araklı’nın en genç belediye başkan adayı

28 yaşındaki Soner Yıldız 31 Mart yerel seçimlerine giderken, Araklı’nın en genç Belediye Başkan Adayı oldu

Araklı’nın en genç belediye başkan adayı
Araklı’nın en genç belediye başkan adayı admin
Bu içerik 3514 kez okundu.

Genç ve dinamik kişiliğiyle ön plana çıkan Soner Yıldız, 1991 yılında Araklı’da dünyaya geldi. Araklı Endüstri Meslek Lisesi Mezunu Yıldız, uzun yıllar Araklı ve Karaderespor’da futbol oynadı. Evli ve 1 çocuk babası.


Hayatı ilçede geçen genç bağımsız başkan adayı, Araklı’nın tüm sorunlarını bizzat görerek yaşayarak öğrendi. Yıldız “Araklı Trabzon’umuzun ikinci büyük ilçesidir. Ben Araklı’nın gelişimine katkı sağlayacak projelerimle geliyorum. Allah’ın izniyle, ilçemizin çok kıymetli sakinlerinin oylarıyla seçildiğim takdirde, Araklı görmediği hizmeti benimle görecek” diyor.


Özellikle gençlerin teveccühünü kazanabileceği düşünülen Yıldız'ın, yıllarca hizmet alamayan mahallerin ve her türlü pis işin kolayca verildiği bir ilçenin kaderini değiştirebileceğini düşünülebilir. Sokakta belediye hizmetlerinden memnun olmayanların şikayetlerini işittikçe, sorunları iyi bilen genç ve dinamik bir belediye başkanına ihtiyaç duyulduğunu bilerek bu yola girdiği anlaşılıyor. İlçede şimdiye kadar faaliyet gösteren siyasetçilerden değişik bir anlayışa sahip olan Soner Yıldız’ın tepki oylarını da alabileceği bir gerçek.

 

soner yıldız
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Samsun-Sarp Demir Yolu çağrısı
Samsun-Sarp Demir Yolu çağrısı
Taşönü Çöp Tesisinin Yapımı Bu Ay Başlıyor
Taşönü Çöp Tesisinin Yapımı Bu Ay Başlıyor